19e eeuwse gravures, o.a. ijsberg Harlingen

Kavel 1832 19e eeuwse gravures, o.a. ijsberg Harlingen
Kavel 1832. 19e eeuwse gravures, o.a. ijsberg Harlingen

Lot van twee vroeg 19e eeuwse ingekleurde kopergravures, voorstellingen van kruiend ijs en schaatsende figuren. Met opschrift 'Gezicht op een IJsberg, drie kwartiers uuren van Harlingen gelegen, zijnde hoog 70 Voeten en breed 80 Voeten, zo als dezelve zich vertoonde op den 26 January 1823' & IJsgezicht voor de haven van Harlingen zo als dezelve zich vertoonde op den 26 Januarij 1823. Beide prenten door Willem Hendrik Hoogkamer (Amsterdam 1790 - Utrecht 1864) naar aquarellen van Wijnand Esser (Keulen 1779 - Amsterdam 1860)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 26,5 x 33 cm, lijst 44 x 52 cm
Conditie Vergeeld & foxing
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel