Twee prenten

Kavel 1831 Twee prenten
Kavel 1831. Twee prenten

Lot van twee kopieen op doek, ca. 1900. Voorstelling van eenden bij het water en kippen met pauwen, in vergulde lijsten.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 23,5 x 30 cm, lijst 37,5 x 43 cm
Conditie één lijst met beschadigingen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel