Europese School, 20e eeuw

Kavel 1906 Europese School, 20e eeuw
Kavel 1906. Europese School, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op ovaal paneel. Portret van een man in 18e eeuwse stijl. Ongesigneerd

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 56,5 x 46,5, lijst 75 x 65 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel