Adrianus Sibens (1906-1964)

Kavel 1944 Adrianus Sibens (1906-1964)
Kavel 1944. Adrianus Sibens (1906-1964)

Schilderij, olieverf op doek. Herfst in het bos. Rechtsonder gesigneerd Adrianus Sibens (Roosendaal 1906 – Eindhoven 1964).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 40,5 x 60,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel