Jelle Hoogstra (1924-2003)

Kavel 1943 Jelle Hoogstra (1924-2003)
Kavel 1943. Jelle Hoogstra (1924-2003)

Gemengde techniek. Voorstelling van twee figuren op een markt in het Midden-Oosten. Linksboven gesigneerd Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 – Rotterdam 2003).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 78 x 68 cm, lijst 99,5 x 90 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel