L. van den Berg

Kavel 1815 L. van den Berg
Kavel 1815. L. van den Berg

Krijttekening op papier, voorstelling van een paardenkop. Rechtsonder gesigneerd L. van den Berg, gedateerd 1932. Mogelijk een werk van Lando van den Berg (Wamel 1913 - Amsterdam 1962)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 54 x 38 cm, lijst 68 x 52 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel