Louise Hartmann (1905-1970)

Kavel 1908 Louise Hartmann (1905-1970)
Kavel 1908. Louise Hartmann (1905-1970)

Schilderij, olieverf op doek. Straatje met uitzicht op zee aan de Mediterraanse kunst. Rechtsonder gesigneerd Louise Hartmann (1905-1970)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel