Chinees porseleinen bierpul

Kavel 1757 Chinees porseleinen bierpul
Kavel 1757. Chinees porseleinen bierpul

Een grote 18e eeuwse Chinees porseleinen bierpul, Qianlong periode (1736-1795). Famille rose beschildering met in een groot medaillon verschillende Chinese figuren. Met 19e eeuwse restauratie, gekramd. 14,5 cm hoog.

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen Hoogte 14,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel