Erna Anema (1954)

Kavel 1942 Erna Anema (1954)
Kavel 1942. Erna Anema (1954)

Acryl op doek, 24 x 30 cm. Abstracte compositie, 2005. Op de achterzijde gesigneerd Erna Anema (Leeuwarden, 1954). Herkomst: galerie Eewal, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel