H.J. de Jong

Kavel 1941 H.J. de Jong
Kavel 1941. H.J. de Jong

Schilderij, olieverf op paneel in vergulde ornamentenlijst. Winterlandschap met schaatsers en twee molens. Rechtsonder gesigneerd H.J. De Jong.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 18 x 24 cm, lijst 33,5 x 40 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel