Franse school, 20e eeuw

Kavel 1907 Franse school, 20e eeuw
Kavel 1907. Franse school, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Stilleven met kan, glazen en kopjes. Linksonder gesigneerd Abdon.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 27,5 x 35,5 cm, lijst 33,5 x 42 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel