Johannes Andries Martinus Haak (1831 - 1903)

Kavel 2014 Johannes Andries Martinus Haak (1831 - 1903)
Kavel 2014. Johannes Andries Martinus Haak (1831 - 1903)

Pasteltekening, portret van een man. Gesigneerd Johannes Andries Martinus Haak (Zutphen 1831 - Wageningen 1903). In originele 19e eeuwse lijst

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 58 x 44 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel