Verkerk (20e eeuw)

Kavel 1940 Verkerk (20e eeuw)
Kavel 1940. Verkerk (20e eeuw)

Schilderij, olieverf op doek. Abstracte compositie. Linksonder gesigneerd ‘Verkerk’, gedateerd 1996.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 70 x 60 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel