Sjoerd de Vries (1907-1987) - molen Joure

Kavel 1816 Sjoerd de Vries (1907-1987) - molen Joure
Kavel 1816. Sjoerd de Vries (1907-1987) - molen Joure

Schilderij, olieverf op paneel. Gezicht op Penninga's molen te Joure. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 34 x 45 cm, lijst 44 x 55 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel