Schilderij, Bloemstilleven. Onduidelijk gesigneerd.

Kavel 2015 Schilderij, Bloemstilleven. Onduidelijk gesigneerd.
Kavel 2015. Schilderij, Bloemstilleven. Onduidelijk gesigneerd.

Een schilderij olieverf op doek. Bloemstilleven met rozen in een grijze gemberpot. Rechts onder, onduidelijk gesigneerd. Gelijst.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 40 cm x 50 cm.
Conditie Herstelling aan achterzijde.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel