Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1830 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1830. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Schilderij, olieverf op doek. Paard met wagen in de haven. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 49,5 x 65 cm, lijst 61 x 76 cm
Conditie Lichte craquele, vergeeld
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel