Kavel 536 Lot met diverse wanddecoraties.
Kavel 536. Lot met diverse wanddecoraties.

Lot met diverse wanddecoraties. Bestaande uit zes 18e eeuwse gravures met dieren, twee aquarellen dorpsgezicht en vogel op tak en een kerfsnede plankje.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste is 22 x 16 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel