| Kavel | 536. Lot met diverse wanddecoraties. |
| Omschrijving | Lot met diverse wanddecoraties. Bestaande uit zes 18e eeuwse gravures met dieren, twee aquarellen dorpsgezicht en vogel op tak en een kerfsnede plankje. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | Grootste is 22 x 16 cm |
| Conditie | Gebruikssporen |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |