18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop

Kavel 43 18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop
Liquid error: internal 43. 18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop

Een 18e eeuws boek, 'Pomologie of Kennisse der Vrugten en Bezonder van de Appels en Peeren' door Johann Hermann Knoop. Het boek bestaat uit drie verschillende delen:

Beschryvingen en afbeeldingen der Appels, met 12 ingekleurde gravures
Beschryvingen en afbeeldingen der Peeren, met 8 ingekleurde gravures
Beschrijving van vruchtboomen en vruchten die men in hoven plant en onderhoudt, Johan Hermann Knoop, MDCCXC
Beschryving van de appelboom & bes.. van de peerenboom met (19 gravures)
Beschryving van plantagegewassen

Compleet met 39 ingekleurde gravures. Johann Hermann Knoop werd geboren rond 1700 in Freienhagen vlakbij Kassel en werd later in de 18e eeuw tuinman aan het Friese hof (Mariënburg) in Leeuwarden. Hij wordt beschouwd als de grondlegger van de pomologie. Knoop overleed in 1769 in Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Conditie Enkele gravure beschadigd
Startbod € 300
Verkocht voor € 460
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel