Home
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Veiling Januari 2024
Eerste
Vorige
57
58
59
60
61
62
63
64
65
Volgende
Laatste
Zoeken
Categorieën
Antiek
Chinees porselein & aziatica
Design
Goud en Zilver
Kunst
Sortering
Kavelnummer (oplopend)
Kavelnummer (aflopend)
Startbod (oplopend)
Startbod (aflopend)
1247
Zilveren lodereindoosje en pillendoosje
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 40
1248
Zilveren brandewijnkom. Gelobd model met gedreven decor. Gemerkt met jaarletter 1911 en onduidelijk meesterteken en meesterteken
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 110
1249
Zilveren brillenkoker
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 110
1250
Engels zilveren peper- en zoutstrooier en zoutvaatje
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 45
1251
Twee kristallen parfumflacons
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 50
1252
Twee lederen beursjes
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 50
1253
Diverse sieraden
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 150
1254
Lot met oa twaalf zakhorloges
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 220
1255
Vier stuks naaigerei
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 200
1256
Sieradenset
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 60
1257
Kluwenhouder aan zilveren armband, antiek knopje en zilveren naaldenkoker
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 85
1258
Divers zilverwerk
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 80
1259
Divers met loep, zilveren dameshorloge en ketting
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 85
1260
Divers met oa vier kristallen zoutvaatjes
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 60
1261
Diverse sieraden
€ 60 - € 80
Huidig bod
€ 80
1262
Twee gouden oorknoppen met parels
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 130
1263
Twee gouden oorknoppen met vijf ovale parels
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 70
1264
Diverse sieraden
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 45
1265
Zilveren collier met ovale zilveren hanger en zilveren ring
€ 70 - € 100
Huidig bod
€ 65
1266
Twee gouden spelden en twee dasspelden
€ 80 - € 120
Huidig bod
€ 150
Eerste
Vorige
57
58
59
60
61
62
63
64
65
Volgende
Laatste