Veiling Januari 2024

1572
1573
19e eeuwse karaf en glazen met emaillebeschildering € 100 - € 150
Huidig bod € 170
1574
Lot diverse tegels € 70 - € 100
Huidig bod € 120
1575
Twee aquarellen, Hollandse school 19e eeuw € 70 - € 100
Startbod € 50
1576
Twee 19e eeuwse gravures en 19e eeuwse steendruk € 70 - € 100
Huidig bod € 50
1577
Hollandse school, 19e eeuw € 80 - € 120
Startbod € 80
1578
Lot diverse tegels, 17e - 20e eeuw € 70 - € 100
Huidig bod € 50
1579
Lot diverse tegels € 50 - € 70
Huidig bod € 95
1580
Acht cloisonné tegels, Westraven € 100 - € 150
Huidig bod € 70
1581
Lot van veertien tegels € 60 - € 80
Huidig bod € 45
1582
Lot diversen € 80 - € 120
Huidig bod € 30
1583
Twee majolica borden, 17e eeuw € 150 - € 200
Huidig bod € 120
1584
Twee antieke schotels € 100 - € 150
Huidig bod € 80
1585
Steengoed kruikje, 17e eeuws € 50 - € 70
Huidig bod € 35
1586
Eikenhouten theetafel, ca. 1900 € 100 - € 150
Huidig bod € 130
1587
Zes puddingvormen, vissen € 50 - € 70
Huidig bod € 45
1588
Industriële tafel € 400 - € 600
Startbod € 350