Veiling Januari 2024

Bijbel in fluwelen kaft met zilveren slot en zes zilveren advocaatlepeltjes

Een antieke bijbel, 1875, in fluwelen kaft met zilveren slot. Met daarbij een set van zes gegraveerde zilveren advocaatlepeltjes

Liquid error: internal: € 50

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Twee zilveren breipendoppen

Twee 19e eeuwse tweede gehalte zilveren breipendoppen in de vorm van een sleutel

Liquid error: internal: € 30

Meer informatie en bieden

Twee zilveren doosjes

Lot van twee zilveren doosjes: een 20e eeuws gegraveerd ovaal lodereindoosje, gemerkt ZII. Met daarbij een 19e eeuws zilveren muntendoosje met op de bovenzijde een Willem III muntje

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Divers zilveren schepwerk

Lot divers zilveren schepwerk, waaronder zes advocaatlepeltjes

Liquid error: internal: € 40

Meer informatie en bieden

Divers zilveren schepwerk

Lot divers zilveren schepwerk, waaronder advocaatlepeltjes, suikerschepjes en theeduimpjes

Liquid error: internal: € 40

Meer informatie en bieden

Twee bijbels met zilveren slot

Lot van twee antieke 19e eeuwse bijbels met zilveren slot

Liquid error: internal: € 55

Meer informatie en bieden

Kralentas aan zilveren tasbeugel

Kralentas aan tweede gehalte zilveren opengewerkte tasbeugel

Liquid error: internal: € 55

Meer informatie en bieden

Twee bijbels

Lot van twee 19e eeuwse bijbels, één met zilveren slot en één met gouden slot.

Liquid error: internal: € 65

Meer informatie en bieden

Twee zilveren miniaturen

Lot van twee zilveren miniaturen: een herder met een koe en een kind in een duwslee

Liquid error: internal: € 20

Meer informatie en bieden

Twee zilveren breipendoppen aaf zilveren jasseronketting en zilveren centimeterhoudertje

Set van 2 zilveren breipennendoppen aan zilveren jasseronketting. Met daarbij een 19e eeuws gegraveerd zilveren centimeterhoudertje

Liquid error: internal: € 65

Meer informatie en bieden

Diverse zilveren sieraden

Lot diverse zilveren sieraden: drie eerste gehalte zilveren armbanden, drie ringen en een opengewerkte broche met voorstelling van een zeilschip

Liquid error: internal: € 60

Meer informatie en bieden

Drie naaldenkokers met naalden

Lot van drie antieke naaldenkokers met naalden, waaronder één met buste van Napoleon

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Zilveren broche met blauwe steen

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren broche in modernistische stijl, met blauwe steen. Gemerkt GB5

Liquid error: internal: € 25

Meer informatie en bieden

Zeven zilveren pijpewroeters

Lot van zeven tweede gehalte (835/1000) zilveren pijpewroeters met verschillende steelbekroningen, waaronder twee met een driemaster en twee met een ruiter

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Zilveren tafelbel

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Zilveren miniatuurkabinetje

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren miniatuurkabinetje met één laadje en twee openslaande deuren, versierd met engeltjes. Gemerkt Hooykaas, 1972.

Liquid error: internal: € 75

Meer informatie en bieden

Zilveren ajour gezaagd bonbonmandje versierd met parelrand

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren ajour gezaagd bonbonmandje versierd met parelrand. Mr. Chr. JP de Ruiter, Den Haag 1916.

Liquid error: internal: € 50

Meer informatie en bieden

Zilveren onderschotel voor roomstel

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren onderschotel voor roomstel met gelobde rand. Gemerkt Hooykaas, 1964.

Liquid error: internal: € 65

Meer informatie en bieden

Egyptisch zilveren dienblaadje met geometrische decors

Een 20e eeuwse tweede gehalte (900/1000) Egyptisch zilveren dienblaadje met geometrische decors.

Liquid error: internal: € 75

Meer informatie en bieden

Twee zilveren miniatuur meubels

Lot van twee tweede gehalte (835/1000) zilveren miniatuur meubels, een kabinet en een ladenkastje

Liquid error: internal: € 85

Meer informatie en bieden