Veiling Januari 2024

Twee witgouden oorknoppen

Twee 14 karaats (585/1000) witgouden oorknoppen.

Liquid error: internal: € 380

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

18e eeuws zakhorloge aan chatelaine

18e eeuws zilveren herenhorloge voorzien van een snek, compleet met zilveren chatelaine met drie signetten.

Liquid error: internal: € 380

Meer informatie en bieden

Art deco herenhorloge, Eterna

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Geelgoudes damescollier

Een veertien karaats (585/1000) geelgouden collier

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Zoetwaterparel collier aan witgouden slot

Zoetwaterparel collier aan witgouden bolslot

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zilveren bestek, Den Haag 1776

Een lot van zes eerste gehalte (934/1000) zilveren vorken en vier lepels, Haags Lof. Allen gemerkt Mr. Rutgerus Memeling (Voet 155), Den Haag 1776.

Liquid error: internal: € 360

Meer informatie en bieden

Platina collier en art deco hanger

Platina collier, gemerkt “prima platin dbl.” Art deco hanger met onyx en twaalf briljant geslepen diamanten

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Gouden Vijfje 1912 in gouden montuur

Een (900/1000) gouden Vijf Gulden munt, Wilhelmina 1912, in gouden montuur. à double usage: te gebruiken als hanger en als broche

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden Tientje, Wilhelmina

Een (900/1000) Gouden Tientje, Wilhemina, gemonteerd als broche.

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Gouden bicolor schakelarmband

14 karaats (585/1000) bicolor schakelarmband.

Liquid error: internal: € 380

Meer informatie en bieden

Gouden damescollier met parels

Een 14 karaats (585/1000) geelgouden damescollier met tussenstukjes van drie parels.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gevlochten gouden damesarmband

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden gevlochten armband met groot rond slot.

Liquid error: internal: € 480

Meer informatie en bieden

Bootjescollier en gouden broche met granaat

Een antieke sieradenset, bestaande uit een 19e eeuws 14 karaats geelgouden bootjescollier bezet met granaat, met daarbij een 14 karaats (585/1000) geelgouden broche en drie losse stukjes.

Liquid error: internal: € 440

Meer informatie en bieden

Gouden dameshorloge, Mouton Watch

Een 20e eeuws damespolshorloge in 14 karaats (585/1000) geelgouden kast aan 14 karaats geelgouden gevlochten armband, gemerkt Mouton Watch

Liquid error: internal: € 380

Meer informatie en bieden

Gouden dameshorloge, Omega

Een 20e eeuws geelgouden mechanisch Omega damespolshorloge aan originele 14 karaats (585/1000) geelgouden Omega gevlochten armband.

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Zilveren 'bodebus' en diverse munten

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Corum Admiral's Cup herenhorloge

Een 20e eeuws stalen herenhorloge. Op de bezel inscriptie ‘Corum Admiral’s Cup’. Wijzerplaat versierd met diverse scheepsvlaggen. Modelnr. 99810 21V52. In originele doos.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden entouragering met amethist en diamant

Een 14 karaats (585/1000) witgouden entourage met paarse amethist en aan de zijkanten acht briljant geslepen diamantjes.

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Egyptisch 18 karaats gouden zegelring

Een 18 karaats (750/1000) Egyptisch gouden zegelring.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Vierrijig bloedkoralen collier aan gouden slot

Vierrijig bloedkoralen collier aan gouden slot.

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden