Veiling Januari 2024

Hanger met carneool aan gouden collier

Een 14 karaats tweerijig geelgouden collier met antieke 19e eeuwse filigrain hanger met carneool, gemaakt van een slot van een halssnoer 

Liquid error: internal: € 450

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Witgouden armband en collier

Een 14-karaats (585/1000) witgouden armband en collier. Gemerkt FBM (Friedrich Binder Mönsheim).

Liquid error: internal: € 460

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Verguld dameshorloge, Longines

Verguld dameshorloge, Longines. Gemerkt Le Grande Classiques de Longines L4.709.2. Met extra schakel. 

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Antieke gouden sieradenset met diamant

Sieradenset: een antieke 19e eeuwse geelgouden bloemvormige broche, royaal bezet met diamant. Met daarbij twee bijpassende antieke 19e eeuwse geelgouden oorknoppen, elk bezet met acht diamantjes...

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Gouden schakelarmband

Een zwaar uitgevoerde 14 karaats (585/1000) geelgouden schakelarmband met veiligheidsketting en veiligheidsachtje.

Liquid error: internal: € 460

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak

Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Zilveren sigarettendoos, Moskou ca. 1910

Een Russisch zilveren sigarettendoos met mythologische voorstelling, gemerkt HBM (Anonieme zilversmid, actief in Moskou tussen 1908 en 1917)

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Statenbijbel met zilveren randen en dubbel zilveren slot

Antieke statenbijbel met het oude- en nieuwe testament 1846. Versierd met zilveren randen en dubbel zilveren slot. G. Wouda, Drachten 1835.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Parelarmband aan gouden slot bezet met diamant

Een tweerijige parelarmband aan rond 18 karaats (750/1000) geelgouden slot bezet met diamant

Liquid error: internal: € 440

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Zilveren brandewijnkom met familiewapens

Een antieke zwaar uitgevoerde zilveren brandewijnkom met aan beide zijdes familiewapens

Liquid error: internal: € 600

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Art deco damesarmband

Een art deco 14 karaats (585/1000) vierrijige damesarmband met veiligheidsketting

Liquid error: internal: € 420

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Gouden Prisma dameshorloge

Een 14 karaats (585/1000) geelgouden dameshorloge, Prisma, aan 14 karaats geelgouden band

Liquid error: internal: € 440

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

18 karaats herenring

18 karaats geelgouden herenring met gegraveerd decor.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Antiek Onyx medaillon met goud en briljant

Antiek 19e eeuws onyx medaillon met geelgouden montuur, versierd met roosgeslepen diamant. Aan 14 karaats (585/1000) geelgouden collier 

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Art deco theeservies, Voorschoten 1927

Een tweede gehalte (835/1000) art deco zilveren theeservies, bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan. Versierd met ebbenhouten grepen. Alle stukken gemerkt zilverfabriek Voorschoten, 1927. I...

Liquid error: internal: € 315

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Fries zilveren naaichatelaine, 18e/19e eeuw

Een antieke zilveren naaichatelaine, bestaande uit rokhaak, naaldenkoker, speldenkussen en schaar. Opengewerkte rokhaak met gravering ‘Hiltie Klases’ en een onduidelijk 18e eeuws keur. Naaldenko...

Liquid error: internal: € 750

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Gouden slangencollier

14 karaats (585/1000) geelgouden slangencollier.

Liquid error: internal: € 340

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Witgouden entouragering met saffier

Een 18 karaats (750/1000) witgouden entouragering met lichtblauwe saffier en rondom 18 briljant geslepen diamantjes.

Liquid error: internal: € 700

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Twee gouden oorknoppen/creolen

Lot van twee 14 karaats (585/1000) geelgouden oorknoppen bezet met twee briljant geslepen diamantjes.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Witgouden damesring bezet met 0,16 crt briljant

Witgouden damesring bezet met 0,16 crt briljant.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden