Een 14 karaats tweerijig geelgouden collier met antieke 19e eeuwse filigrain hanger met carneool, gemaakt van een slot van een halssnoer
Liquid error: internal: € 450
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Een 14-karaats (585/1000) witgouden armband en collier. Gemerkt FBM (Friedrich Binder Mönsheim).
Liquid error: internal: € 460
Meer informatie en bieden
Verguld dameshorloge, Longines. Gemerkt Le Grande Classiques de Longines L4.709.2. Met extra schakel.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een zwaar uitgevoerde 14 karaats (585/1000) geelgouden schakelarmband met veiligheidsketting en veiligheidsachtje.
Liquid error: internal: € 460
Meer informatie en bieden
Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een Russisch zilveren sigarettendoos met mythologische voorstelling, gemerkt HBM (Anonieme zilversmid, actief in Moskou tussen 1908 en 1917)
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Antieke statenbijbel met het oude- en nieuwe testament 1846. Versierd met zilveren randen en dubbel zilveren slot. G. Wouda, Drachten 1835.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een tweerijige parelarmband aan rond 18 karaats (750/1000) geelgouden slot bezet met diamant
Liquid error: internal: € 440
Meer informatie en bieden
Een antieke zwaar uitgevoerde zilveren brandewijnkom met aan beide zijdes familiewapens
Liquid error: internal: € 600
Meer informatie en bieden
Een art deco 14 karaats (585/1000) vierrijige damesarmband met veiligheidsketting
Liquid error: internal: € 420
Meer informatie en bieden
Een 14 karaats (585/1000) geelgouden dameshorloge, Prisma, aan 14 karaats geelgouden band
Liquid error: internal: € 440
Meer informatie en bieden
18 karaats geelgouden herenring met gegraveerd decor.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Antiek 19e eeuws onyx medaillon met geelgouden montuur, versierd met roosgeslepen diamant. Aan 14 karaats (585/1000) geelgouden collier
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 315
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 750
Meer informatie en bieden
14 karaats (585/1000) geelgouden slangencollier.
Liquid error: internal: € 340
Meer informatie en bieden
Een 18 karaats (750/1000) witgouden entouragering met lichtblauwe saffier en rondom 18 briljant geslepen diamantjes.
Liquid error: internal: € 700
Meer informatie en bieden
Lot van twee 14 karaats (585/1000) geelgouden oorknoppen bezet met twee briljant geslepen diamantjes.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Witgouden damesring bezet met 0,16 crt briljant.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden