Veiling Januari 2024

Zilveren koektrommel, Amsterdam 1807

Een vierkante zilveren koektrommel versierd met parelrand. Mr. Jacob Hendrik Stellingwerff (Voet 623), Amsterdam 1807.

Liquid error: internal: € 700

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Witgouden gevlochten damescollier met robijn

14 karaats witgouden gevlochten damescollier, bezet met vijf robijntjes.

Liquid error: internal: € 600

Meer informatie en bieden

Witgouden art deco collier met briljant

Een art deco 14 karaats (585/1000) witgouden collier bezet met briljant geslepen diamant. Gemerkt met sierlijke J (ongewaarborgd, oud en inlands, 1906-1953)

Liquid error: internal: € 600

Meer informatie en bieden

Gouden zakhorloge aan gouden chatelaine

Liquid error: internal: € 800

Meer informatie en bieden

Zilveren theeservies met opengewerkte rand, Van Kempen

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zilveren koffie- en theeservies, Versailles

Liquid error: internal: € 550

Meer informatie en bieden

Brandewijnkom, Sneek 1738

18e eeuwse zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren. Sneek 1738.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Amethist hanger met parels aan gouden collier

Liquid error: internal: € 500

Meer informatie en bieden

Zilveren koffiekan, Amsterdam 1808

Een eerste gehalte (834/1000) zilveren koffiekan aan ebbenhouten greep. Mr. Martinus Logerath (Voet 598). Jaarletter B = 1808.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden zakhorloge aan horlogeketting

Liquid error: internal: € 650

Meer informatie en bieden

Herenzakhorloge in gouden kast aan gouden chatelaine

Liquid error: internal: € 550

Meer informatie en bieden

Zilveren koektrommel op onderschotel, Van Kempen & Begeer

Een tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren koektrommel op onderschotel, beide versierd met parelrand. Van Kempen en Begeer, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt '835', 'ZII'

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Witgouden damescollier met hanger bezet met diamant

14 karaats (585/1000) witgouden damescollier met hanger bezet met briljant geslepen diamant.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Twee Kangxi imari schotels, ca. 1710

Liquid error: internal: € 450

Meer informatie en bieden

Schildpad juwelendoos met zilveren sloten

Fraaie schildpad juwelendoos in de vorm van een bijbel met twee zilveren scharnieren.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Liquid error: internal: € 600

Meer informatie en bieden

Gouden dameshorloge, Vimedo

Een 18-karaats (750/1000) geelgouden Zwitsers dameshorloge, wijzerplaat Vimedo.

Liquid error: internal: € 850

Meer informatie en bieden

Witgouden Ebel dameshorloge

Een 18-karaats (750/1000) gematteerd witgouden Ebel dameshorloge met zwarte wijzerplaat.

Liquid error: internal: € 550

Meer informatie en bieden

Brandewijnkom, Leeuwarden 1819

Zilveren brandewijnkom versierd met afbeelding van figuren en met twee zilveren grepen. Omnius Swartswald, Leeuwarden 1819.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden damesring met bloedkoraal

Gouden damesring bezet met een bloedkoralen portret van een dame.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden