Een vierkante zilveren koektrommel versierd met parelrand. Mr. Jacob Hendrik Stellingwerff (Voet 623), Amsterdam 1807.
Liquid error: internal: € 700
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
14 karaats witgouden gevlochten damescollier, bezet met vijf robijntjes.
Liquid error: internal: € 600
Meer informatie en bieden
Een art deco 14 karaats (585/1000) witgouden collier bezet met briljant geslepen diamant. Gemerkt met sierlijke J (ongewaarborgd, oud en inlands, 1906-1953)
Liquid error: internal: € 600
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 800
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 550
Meer informatie en bieden
18e eeuwse zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren. Sneek 1738.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 500
Meer informatie en bieden
Een eerste gehalte (834/1000) zilveren koffiekan aan ebbenhouten greep. Mr. Martinus Logerath (Voet 598). Jaarletter B = 1808.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 650
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 550
Meer informatie en bieden
Een tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren koektrommel op onderschotel, beide versierd met parelrand. Van Kempen en Begeer, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt '835', 'ZII'
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
14 karaats (585/1000) witgouden damescollier met hanger bezet met briljant geslepen diamant.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 450
Meer informatie en bieden
Fraaie schildpad juwelendoos in de vorm van een bijbel met twee zilveren scharnieren.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 600
Meer informatie en bieden
Een 18-karaats (750/1000) geelgouden Zwitsers dameshorloge, wijzerplaat Vimedo.
Liquid error: internal: € 850
Meer informatie en bieden
Een 18-karaats (750/1000) gematteerd witgouden Ebel dameshorloge met zwarte wijzerplaat.
Liquid error: internal: € 550
Meer informatie en bieden
Zilveren brandewijnkom versierd met afbeelding van figuren en met twee zilveren grepen. Omnius Swartswald, Leeuwarden 1819.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Gouden damesring bezet met een bloedkoralen portret van een dame.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden