Een veertien karaats (585/1000) geelgouden heren zegelring met gravering van initialen ‘CM’. Gemerkt met eikenblaadje.
Liquid error: internal: € 130
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Een antieke 19e eeuwse geelgouden broche. Bolvormig. Aan de zijkanten filigrain versierd, in het midden een stervormig ornament met zaadparels. Speld onedel.
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Een veertien karaats (585/1000) geelgouden ring, bezet met twee roosgeslepen diamanten en een robijn.
Liquid error: internal: € 130
Meer informatie en bieden
Een veertien karaats (585/1000) geelgouden staafbrochette, bezet met zes briljant geslepen diamantjes en een grote parel in het midden
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Een achttien karaats (750/1000) Chinees geelgouden hanger, ‘shou’, karaktersymbool voor lange levensduur. Aan collier
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een zilveren broche met saffier en zirkonia’s met daarbij een zilveren broche met twee tijgernagels, robijntjes, turkoois.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Een derde gehalte (800/1000) rijk bewerkte zilveren broodmand. Opengewerkte randen, versierd met guirlandes en bloemenmanden. In het midden een voorstelling van putti’s in een landschap.
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Een veertien karaats geelgouden (585/1000) schakelarmband met gourmetschakel. Gemerkt (eikenblaadje) op sluiting.
Liquid error: internal: € 340
Meer informatie en bieden
Een Engelse heupflacon, bekleed met krokodillenleer. In eerste gehalte (925/1000) zilveren montuur. Gemerkt J. Dixon & Sons, Sheffield 1910.
Liquid error: internal: € 140
Meer informatie en bieden
Lot van vier antieke zilveren miniaturen: een treeft, vermoedelijk 18e eeuws, met daarbij een putemmer en een miniatuur couvert, mogelijk 18e eeuws. Ongemerkt
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Lot van drie parelcolliers met 14 karaats (585/1000) witgouden en geelgouden sloten
Liquid error: internal: € 220
Meer informatie en bieden
Een antieke 19e eeuwse opengewerkte Fries zilveren veerbroche, bezet met roosgeslepen diamant. Meesterteken IB3
Liquid error: internal: € 130
Meer informatie en bieden
Een antieke eerste gehalte (925/1000) Engels zilveren kapset, bestaande uit vier borstels, een kam en een spiegel, in etui. Gemerkt Thomas Hayes, Birmingham 1903
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Antiek Nederlands zilveren knottenmandje.
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Een antieke eerste gehalte zilveren art nouveau verpleegstersspeld. Floraal versierd en buste van vrouw in het midden. Gemerkt (R&W) voor Reynolds & Westwood, Birmingham 1905
Liquid error: internal: € 75
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Een antieke vroeg 19e eeuwse geelgouden damesring, filigrain versierd en met een schildje in het midden. Mr. J. de Ruyter, Amsterdam 1812-1839.
Liquid error: internal: € 280
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 4000
Meer informatie en bieden
Meer informatie en bieden