Veiling Januari 2024

Gouden heren zegelring

Een veertien karaats (585/1000) geelgouden heren zegelring met gravering van initialen ‘CM’. Gemerkt met eikenblaadje.

Liquid error: internal: € 130

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Antieke gouden broche met zaadparels

Een antieke 19e eeuwse geelgouden broche. Bolvormig. Aan de zijkanten filigrain versierd, in het midden een stervormig ornament met zaadparels. Speld onedel.

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Gouden ring met diamant en robijn

Een veertien karaats (585/1000) geelgouden ring, bezet met twee roosgeslepen diamanten en een robijn.

Liquid error: internal: € 130

Meer informatie en bieden

Gouden broche met diamant en parel

Een veertien karaats (585/1000) geelgouden staafbrochette, bezet met zes briljant geslepen diamantjes en een grote parel in het midden

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Chinees geelhgouden hanger aan collier

Een achttien karaats (750/1000) Chinees geelgouden hanger, ‘shou’, karaktersymbool voor lange levensduur. Aan collier

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Zilveren broche met saffier en zirokonia's en zilveren broche mtet tijgernagels, robijntjes, turkoois

Een zilveren broche met saffier en zirkonia’s met daarbij een zilveren broche met twee tijgernagels, robijntjes, turkoois.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zilveren sigarendoos met inscriptie

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Bewerkte zilveren broodmand

Een derde gehalte (800/1000) rijk bewerkte zilveren broodmand. Opengewerkte randen, versierd met guirlandes en bloemenmanden. In het midden een voorstelling van putti’s in een landschap.

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Gouden schakelarmband, gourmetschakel

Een veertien karaats geelgouden (585/1000) schakelarmband met gourmetschakel. Gemerkt (eikenblaadje) op sluiting.

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Engelse heupflacon, bekleed met krokodillenleer

Een Engelse heupflacon, bekleed met krokodillenleer. In eerste gehalte (925/1000) zilveren montuur. Gemerkt J. Dixon & Sons, Sheffield 1910.

Liquid error: internal: € 140

Meer informatie en bieden

Vier zilveren miniaturen, o.a. 18e eeuws

Lot van vier antieke zilveren miniaturen: een treeft, vermoedelijk 18e eeuws, met daarbij een putemmer en een miniatuur couvert, mogelijk 18e eeuws. Ongemerkt

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Drie parelcolliers met gouden slot

Lot van drie parelcolliers met 14 karaats (585/1000) witgouden en geelgouden sloten

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Friese zilveren veerbroche

Een antieke 19e eeuwse opengewerkte Fries zilveren veerbroche, bezet met roosgeslepen diamant. Meesterteken IB3

Liquid error: internal: € 130

Meer informatie en bieden

Engels zilveren kapset

Een antieke eerste gehalte (925/1000) Engels zilveren kapset, bestaande uit vier borstels, een kam en een spiegel, in etui. Gemerkt Thomas Hayes, Birmingham 1903

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Zilveren knottenmandje

Antiek Nederlands zilveren knottenmandje.

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Zilveren art nouveau verpleegstersspeld

Een antieke eerste gehalte zilveren art nouveau verpleegstersspeld. Floraal versierd en buste van vrouw in het midden. Gemerkt (R&W) voor Reynolds & Westwood, Birmingham 1905

Liquid error: internal: € 75

Meer informatie en bieden

Zilveren snuifdoosje, 18e/19e eeuws

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Antieke ring, J. de Ruyter Amsterdam 1812-1839

Een antieke vroeg 19e eeuwse geelgouden damesring, filigrain versierd en met een schildje in het midden. Mr. J. de Ruyter, Amsterdam 1812-1839.

Liquid error: internal: € 280

Meer informatie en bieden

Gouden oorijzer met spoormandje met mutsen

Liquid error: internal: € 4000

Meer informatie en bieden

Antiek Fries gouden oorijzer, 1856

Meer informatie en bieden