Witgouden horloge, Vacheron & Constantin Le Coultre Watches Inc. Wijzerplaat bezet met 37 kleine diamantjes.
Liquid error: internal
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Een 14 karaats geelgouden collier met grote schakels.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 20 karaats gouden oorijzer, mr. H. Ament, Joure 1833-1873, met 19e eeuwse 14 karaats gouden filigrain knoppen, in originele doos. Daarbij een 14 karaats gouden speld en enkele mutsen.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Groot zilveren dienblad, met een vierdelig zilveren theeservies. Van Kempen, Voorschoten.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Vijfdelig sterling silver koffie- en theeservies; gemerkt Wilkens Sterling 925
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Gouden collier bezet met een grote roosgeslepen diamant en tien kleine diamanten.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 1000
Meer informatie en bieden
Meer informatie en bieden
Een 14 karaats (585/1000) tricolor zilveren damesarmband, jaren ‘70.
Meer informatie en bieden
Stalen dameshorloge, Cartier. Model Panthere 2420
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Meer informatie en bieden
Parel met bloedkoralen collier aan 14 karaat gouden streekslot.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een vroeg 18e eeuws zilveren gedreven trekpotje, gemerkt Johannes Marshoorn, Haarlem. Jaarletter Z
Liquid error: internal: € 900
Meer informatie en bieden
Een jaren ‘30 of ‘40 stalen mechanisch herenhorloge, Vacheron Constantin Geneve. Grijze wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en secondeaanduiding, gemerkt ‘Swiss’. Op zwartlederen band.
Liquid error: internal: € 1200
Meer informatie en bieden
Stalen dameshorloge, Cartier. Model Panthere 166920
Liquid error: internal: € 800
Meer informatie en bieden
18 karaats (750/1000) damesarmband, bezet met zestien briljant geslepen diamantjes
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuws antiek geelgouden bootjescollier bezet met rotskristal.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Ovalen zilveren koektrommel versierd met parelrand op onderschotel. Willem van Riel, Amsterdam 1861.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Gouden broche bezet met een bloedkoralen portret van een dame.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden