Veiling Januari 2024

witgouden 'Mystery Galaxy' horloge, Vacheron Constantin Le Coultre

Witgouden horloge, Vacheron & Constantin Le Coultre Watches Inc. Wijzerplaat bezet met 37 kleine diamantjes.

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Gouden collier met grote schakels

Een 14 karaats geelgouden collier met grote schakels.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden oorijzer, Ament Joure (1833-1873)

Een 20 karaats gouden oorijzer, mr. H. Ament, Joure 1833-1873, met 19e eeuwse 14 karaats gouden filigrain knoppen, in originele doos. Daarbij een 14 karaats gouden speld en enkele mutsen.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden beursbeugel, J.B. Netelenbosch 1833

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Vierdelig zilveren Kardinaal theeservies op dienblad

Groot zilveren dienblad, met een vierdelig zilveren theeservies. Van Kempen, Voorschoten.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

20e eeuws sterling koffie- en theeservies

Vijfdelig sterling silver koffie- en theeservies; gemerkt Wilkens Sterling 925

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden collier bezet met diamant

Gouden collier bezet met een grote roosgeslepen diamant en tien kleine diamanten.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Bestekcassette met zilveren bestek

Liquid error: internal: € 1000

Meer informatie en bieden

Jan Mettinck, Groningen 1666-1667

Meer informatie en bieden

Gouden tricolor damesarmband

Een 14 karaats (585/1000) tricolor zilveren damesarmband, jaren ‘70.

Meer informatie en bieden

Cartier Panthere 2420

Stalen dameshorloge, Cartier. Model Panthere 2420

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Groot Engels zilveren bestek

Meer informatie en bieden

Bloedkoraal & parel collier

Parel met bloedkoralen collier aan 14 karaat gouden streekslot.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

18e eeuws trekpotje, Johannes Marshoorn Haarlem

Een vroeg 18e eeuws zilveren gedreven trekpotje, gemerkt Johannes Marshoorn, Haarlem. Jaarletter Z

Liquid error: internal: € 900

Meer informatie en bieden

Vacheron Constantin herenhorloge

Een jaren ‘30 of ‘40 stalen mechanisch herenhorloge, Vacheron Constantin Geneve. Grijze wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en secondeaanduiding, gemerkt ‘Swiss’. Op zwartlederen band.

Liquid error: internal: € 1200

Meer informatie en bieden

Cartier Panthere 166920

Stalen dameshorloge, Cartier. Model Panthere 166920

Liquid error: internal: € 800

Meer informatie en bieden

Gouden damesarmband met briljant

18 karaats (750/1000) damesarmband, bezet met zestien briljant geslepen diamantjes

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden bootjescollier bezet met rotskristal

Een 19e eeuws antiek geelgouden bootjescollier bezet met rotskristal.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Koektrommel op onderschotel, van Riel Amsterdam 1861

Ovalen zilveren koektrommel versierd met parelrand op onderschotel. Willem van Riel, Amsterdam 1861.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden broche met bloedkoraal

Gouden broche bezet met een bloedkoralen portret van een dame.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden