Veiling Januari 2024

Gouden collier met filigrain hanger

Een antiek 19e eeuws geelgouden jasseroncollier met filigrain bewerkte 14 karaats geelgouden hanger, gemaakt van een armbandslot

Liquid error: internal: € 200

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Bijbel met zilveren sloten en rondom zilveren beslag

Liquid error: internal: € 1200

Meer informatie en bieden

Gouden schakelarmband.

Een lange 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden schakelarmband.

Liquid error: internal: € 440

Meer informatie en bieden

Gouden herenzakhorloge

Een 14 karaats (585/1000) geelgouden Frans herenzakhorloge. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en secondeaanduiding.

Liquid error: internal: € 260

Meer informatie en bieden

Hollandse school, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Titel ‘Winterdag, Latijntje gezien van St. Janskerkhof Amersfoort’. Ongesigneerd.

Liquid error: internal: € 260

Meer informatie en bieden

Gerben Rypma (Oudega 1878 - 1963)

Schilderij, olieverf op doek, in witte profiellijst. Koeien bij de waterkant. Op de achterzijde gesigneerd Gerben Rypma (Oudega 1878 – 1963).

Liquid error: internal: € 420

Meer informatie en bieden

Hollandse School, 19e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Rivierlandschap met molen en roeibootje in het maanlicht. Ongesigneerd, 19e eeuws.

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Gebedenboek met gouden slot

Een antieke 19e eeuwse Rooms-katholiek gebedenboekje, België 1883, met een 14 karaats (585/1000) geelgouden slot.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Vijftien stuks zilveren bestek

Lot van vijftien stuks zilveren bestek, waaronder drie theezeefjes, acht vorken, vier lepels en één mes. Mr o.a. Schijfsma Sneek, van Kempen en Begeer en Gero sterling.

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Art deco ring met briljant en saffier

Een 14 karaats (585/1000) geelgouden art deco ring, bezet met blauwe saffier en diamant in witgoud.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Parelcollier aan witgouden slot

Parelcollier aan een 14 karaats (585/1000) gematteerd witgouden slot

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Drierijig granaten collier en broche

Drierijig granaten collier aan 14 karaats geelgouden slot. Met daarbij een 14 karaats geelgouden broche met gefacetteerde granaat

Liquid error: internal: € 190

Meer informatie en bieden

Gouden broche met granaat

Een 19e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden broche, filigrain rand met gefacetteerde granaat in het midden

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Bijbel met zilveren beslag en zilveren sloten

Een antieke 19e eeuwse bijbel met rondom zilver beslag en twee zilveren sloten. Uit de familie Hellema. Sloten gegraveerd met initialen en jaartal 1860. Mr. Jacob Kooiman, Schoonhoven 1853.

Liquid error: internal: € 550

Meer informatie en bieden

Twee zilveren kandelaren op ronde voet

Twee zilveren kandelaren op ronde voet.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zilveren broodmand

Zilveren broodmand versierd met knorren.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

19e eeuwse broche van horlogesleutel met agaat

Een vroeg 19e eeuwse horlogesleutel bezet met vierkante agaat in 14 karaats (585/1000) geelgouden montuur, vermaakt tot broche.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden damesring met granaat

Een 18 karaats (750/1000) geelgouden damesring, bolvormig met granaat. Gemerkt S&F.

Liquid error: internal: € 170

Meer informatie en bieden

Gouden damesarmband met bakslot

Een veertien karaats (585/1000) geelgouden damesarmband met bakslot. Gemerkt ‘585’ en ‘CK+’.

Liquid error: internal: € 170

Meer informatie en bieden

19e eeuwse bijbel met fraaie zilveren sloten

Liquid error: internal: € 180

Meer informatie en bieden