Veiling Januari 2024

Geelgouden Pontiac dameshorloge

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden Pontiac dameshorloge met ovale kast, aan geelgouden band

Liquid error: internal: € 440

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Zilveren knottekistje

Liquid error: internal: € 360

Meer informatie en bieden

Gehamerd art deco theeservies

Tweede gehalte (830/1000) zilveren theeservies, Art Deco. Gehamerd decor met ebbenhouten grepen. Gemerkt met importkeur en meesterteken ‘T.H.’

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden

Gouden tientje, Wilhemina

Een (900/1000)Gouden Tientje, Wilhemina 1912

Liquid error: internal: € 280

Meer informatie en bieden

Zilveren oorijzer, Leeuwarden 1888

Fries zilveren oorijzer met mutsspelden. Leeuwarden anno 1888.

Liquid error: internal: € 250

Meer informatie en bieden

18 karaats broche met emaille en robijn

Een 20e eeuwse 18 karaats (750/1000) gouden broche in de vorm van een tak, met geëmailleerde bladeren en bloemen, bezet met drie robijntjes in de knoppen. Gemerkt Foma, Arezzo, Italië.

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden

Gouden Mido herenhorloge

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Gouden Omega herenhorloge

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Bicolor gouden damesring bezet met briljant

Een 18 karaats (750/1000) bicolor gouden damesring, bezet met dertien briljant geslepen diamantjes. Maat 18,5

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Sterling zilveren fruitschaal, Grieks

Een 20e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zilveren fruitschaal, gelobd. Gemerkt XEIPOE EPTAEIA (Grieks)

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Johannes Siggaard, Denemarken 1947

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Bicolor gouden damesring bezet met een briljant.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden damesring met briljant

Geelgouden damesring met witgouden setting bezet met briljanten.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden damesring met robijn en diamant

Een 18 karaats (750/1000) witgouden damesring met peervormige robijn en baguette geslepen diamant.

Liquid error: internal: € 260

Meer informatie en bieden

Lot gouden sieraden

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Gouden speld met bloedkoraal

Gouden speld met een bloedkoralen portret van een dame.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Twee tweelichts tafelkandelaars

Twee tweede gehalte (835/1000) zilveren tweelichts tafelkandelaars. Gemerkt Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zes stuks zilveren schepwerk

Lot van zes stuks zilveren bestek, model Haags lof. Sauslepel, aardappellepel, juslepel, vleesvork, soeplepel en vlalepel. Gemerkt van Kempen en Voorschoten, 1925 & 1926.

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Sieradenset, granaat met goud

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Gouden collier en broche met zaadparel

Een 14 karaats (585/1000) geelgouden jasseroncollier met hanger en een 14 karaats gouden broche, beide bezet met zaadparel.

Liquid error: internal: € 280

Meer informatie en bieden