Home
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Veiling Januari 2024
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Volgende
Laatste
Zoeken
Categorieën
Antiek
Chinees porselein & aziatica
Design
Goud en Zilver
Kunst
Sortering
Kavelnummer (oplopend)
Kavelnummer (aflopend)
Startbod (oplopend)
Startbod (aflopend)
94
Nederlandse degen
€ 200 - € 300
Startbod
€ 160
95
Nederlandse degen
€ 200 - € 300
Startbod
€ 160
96
Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver
€ 250 - € 350
Startbod
€ 200
97
Droste servies
€ 150 - € 200
Startbod
€ 10
98
Drie gebrandschilderde glasfragmenten
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
99
Friese bruidskaraf
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
100
Bronzen scheepsbel met klepel
€ 150 - € 250
Startbod
€ 100
101
Duits art deco staand horloge
€ 150 - € 250
Startbod
€ 150
102
Drie mappen met Rembrandttekeningen
€ 150 - € 250
Startbod
€ 150
103
Franse vuurvergulde pendule
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
104
Volkskunst broodkast
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
105
Twee gelegenheidsglazen, Enga & Hannema 1827
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
106
Drie statenbijbels en zes liedboeken, 18e eeuw
€ 150 - € 200
Startbod
€ 150
107
Tapijt
€ 200 - € 300
Startbod
€ 10
108
Eikenhouten klepsecretaire
€ 150 - € 250
Startbod
€ 150
109
Kristallen plafondlamp
€ 200 - € 300
Startbod
€ 10
110
Koud beschilderd metalen sculptuur
€ 140 - € 180
Startbod
€ 140
111
Twee microscopen
€ 120 - € 160
Startbod
€ 120
112
Franse tafelpendule, 19e eeuw
€ 120 - € 160
Startbod
€ 120
114
Terracotta vaas in Art Nouveau stijl; R. Aurili
€ 120 - € 140
Startbod
€ 120
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Volgende
Laatste