Veiling Januari 2024

89
Twee kristallen huwelijksglazen, 1806 € 150 - € 200
Startbod € 150
90
Wit marmeren sculptuur € 200 - € 300
Startbod € 150
91
Bronzen sculptuur; V.E. Torf € 300 - € 400
Startbod € 150
92
Bronzen sculptuur; M. Faehnrich € 300 - € 400
Startbod € 150
93
Grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel € 250 - € 350
Startbod € 150
94
Nederlandse degen € 200 - € 300
Startbod € 160
95
Startbod € 160
96
Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver € 250 - € 350
Startbod € 200
97
Droste servies € 150 - € 200
Startbod € 150
98
Drie gebrandschilderde glasfragmenten € 150 - € 200
Startbod € 150
99
Friese bruidskaraf € 150 - € 200
Startbod € 150
100
Bronzen scheepsbel met klepel € 150 - € 250
Startbod € 100
101
Duits art deco staand horloge € 150 - € 250
Startbod € 150
102
Drie mappen met Rembrandttekeningen € 150 - € 250
Startbod € 150
103
Franse vuurvergulde pendule € 150 - € 200
Startbod € 150
104
Volkskunst broodkast € 150 - € 200
Startbod € 150
105
Twee gelegenheidsglazen, Enga & Hannema 1827 € 150 - € 200
Startbod € 150
106
Drie statenbijbels en zes liedboeken, 18e eeuw € 150 - € 200
Startbod € 150
107
Tapijt € 200 - € 300
Startbod € 200
108
Eikenhouten klepsecretaire € 150 - € 250
Startbod € 150
109
Kristallen plafondlamp € 200 - € 300
Startbod € 200
110
Koud beschilderd metalen sculptuur € 140 - € 180
Startbod € 140
111
Twee microscopen € 120 - € 160
Startbod € 120
112
Franse tafelpendule, 19e eeuw € 120 - € 160
Startbod € 120
114
Terracotta vaas in Art Nouveau stijl; R. Aurili € 120 - € 140
Startbod € 120