Home
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Veiling Januari 2024
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
Volgende
Laatste
Zoeken
Categorieën
Antiek
Chinees porselein & aziatica
Design
Goud en Zilver
Kunst
Sortering
Kavelnummer (oplopend)
Kavelnummer (aflopend)
Startbod (oplopend)
Startbod (aflopend)
22
Porseleinen tegel, plateelbakkerij Zuid-Holland
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
23
Tegeltableau; Rozenburg Den Haag
€ 100 - € 150
Startbod
€ 100
24
Tegeltableau, Rozenburg door G.J. Sijthoff
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
25
Vorderzappler tafelklok, 18e eeuw
€ 500 - € 700
Startbod
€ 500
26
Bronzen sculptuur
€ 450 - € 500
Startbod
€ 450
27
Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943)
€ 400 - € 600
Startbod
€ 300
28
Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw
€ 400 - € 600
Startbod
€ 400
29
Schedel
€ 350 - € 450
Startbod
€ 350
30
Yamaha Clavinova, met pianokruk
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
31
Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek en twee siervazen
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
34
Messing tempelbel
€ 300 - € 350
Startbod
€ 300
35
Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
36
Engels staand horloge, 18e eeuw
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
37
Bwoom masker, Kuba (Congo)
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
38
Roos onder stolp, Lladro
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
39
Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori
€ 300 - € 500
Startbod
€ 300
40
Duits jachtmes, 18e eeuw
€ 400 - € 500
Startbod
€ 150
41
Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw
€ 300 - € 400
Startbod
€ 200
42
Bronzen beeld
€ 300 - € 500
Startbod
€ 300
43
18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
Volgende
Laatste