Veiling Januari 2024

27
Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943) € 400 - € 600
Startbod € 400
28
Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw € 400 - € 600
Startbod € 400
29
Schedel € 350 - € 450
Startbod € 350
30
Yamaha Clavinova, met pianokruk € 300 - € 400
Startbod € 300
34
Messing tempelbel € 300 - € 350
Startbod € 300
35
Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies € 300 - € 400
Startbod € 300
36
Engels staand horloge, 18e eeuw € 300 - € 400
Startbod € 300
37
Bwoom masker, Kuba (Congo) € 300 - € 400
Startbod € 300
38
Roos onder stolp, Lladro € 300 - € 400
Startbod € 300
39
Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori € 300 - € 500
Startbod € 300
40
Duits jachtmes, 18e eeuw € 400 - € 500
Startbod € 320
41
Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw € 300 - € 400
Startbod € 200
42
Bronzen beeld € 300 - € 500
Startbod € 300
43
18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop € 300 - € 400
Startbod € 300
44
Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl € 300 - € 500
Startbod € 300
45
Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905 € 250 - € 350
Startbod € 250
49
Menselijke schedel € 250 - € 350
Startbod € 250
51
Met zilver ingelegd vuursteenpistool € 300 - € 400
Startbod € 240
52
Pubclock € 250 - € 350
Startbod € 250
53
Glas-in-lood plafonniere € 300 - € 400
Startbod € 300
54
Perzisch tapijt € 300 - € 400
Startbod € 300
55
Koloniale documentenkist met zilveren beslag € 200 - € 300
Startbod € 200