Veiling Januari 2024

138
Twee Chinees porseleinen dekselpotten € 100 - € 150
Startbod € 100
140
Chinees porseleinen blauw-witte theepot € 100 - € 150
Startbod € 100
142
Twee Chinese pijpvaasjes € 100 - € 150
Startbod € 100
143
Chinees Imari bord € 70 - € 100
Startbod € 10
144
Japanse kraantjeskan € 80 - € 120
Startbod € 10
145
Twee Chinese vazen € 70 - € 100
Startbod € 10
146
Chinees porseleinen vaas € 80 - € 120
Startbod € 10
147
Chinees porseleinen gemberpot € 80 - € 120
Startbod € 10
148
Drie Chinese gemberpotten, 19e eeuw € 80 - € 120
Startbod € 10
149
Divers Chinees porselein € 70 - € 100
Startbod € 10
150
Twee Chinees porseleinen Qianlong borden € 80 - € 120
Startbod € 10
151
Chinees porseleinen vleesschaal € 80 - € 120
Startbod € 10
152
Vier Chinees porseleinen borden € 80 - € 120
Startbod € 10
153
Startbod € 10
155
Twee Famille rose beschilderde borden € 2500 - € 3500
Startbod € 2500
156
Zes Famille Rose beschilderde kop en schotels € 2000 - € 2500
Startbod € 2000
157
Kangxi porseleinen schotel € 2000 - € 3000
Startbod € 2000
158
Famille rose polychroom beschilderde bloempot € 1000 - € 1500
Startbod € 1000