Veiling Januari 2024

44
Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl € 300 - € 500
Startbod € 300
45
Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905 € 250 - € 350
Startbod € 250
49
Menselijke schedel € 250 - € 350
Startbod € 250
51
Met zilver ingelegd vuursteenpistool € 300 - € 400
Startbod € 240
52
Pubclock € 250 - € 350
Startbod € 250
53
Glas-in-lood plafonniere € 300 - € 400
Startbod € 300
54
Perzisch tapijt € 300 - € 400
Startbod € 300
55
Koloniale documentenkist met zilveren beslag € 200 - € 300
Startbod € 200
57
Egelse gefineerde ladenkast € 200 - € 300
Startbod € 200
58
Klepsecretaire met bessing beslag € 200 - € 300
Startbod € 10
60
Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan € 200 - € 300
Startbod € 200
61
Lladro beeld, 'Spring's new arrivals' € 200 - € 300
Startbod € 200
62
Lladro beeld, 'Nude with Rose' € 200 - € 300
Startbod € 200
63
Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres € 200 - € 300
Startbod € 200
64
Twee Juliana vazen, Rozenburg € 350 - € 450
Startbod € 200
65
Drie Indonesische krissen € 300 - € 400
Startbod € 120
66
Friese staartklok met dubbele kap € 200 - € 250
Startbod € 180
67
Bronzen sterrenkijker € 200 - € 300
Startbod € 120