Home
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Veiling Januari 2024
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
Volgende
Laatste
Zoeken
Categorieën
Antiek
Chinees porselein & aziatica
Design
Goud en Zilver
Kunst
Sortering
Kavelnummer (oplopend)
Kavelnummer (aflopend)
Startbod (oplopend)
Startbod (aflopend)
44
Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl
€ 300 - € 500
Startbod
€ 300
45
Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905
€ 250 - € 350
Startbod
€ 250
49
Menselijke schedel
€ 250 - € 350
Startbod
€ 250
50
Gendarmerie- of Marechausee vuursteenpistool, 19e eeuw
€ 300 - € 400
Startbod
€ 240
51
Met zilver ingelegd vuursteenpistool
€ 300 - € 400
Startbod
€ 240
52
Pubclock
€ 250 - € 350
Startbod
€ 250
53
Glas-in-lood plafonniere
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
54
Perzisch tapijt
€ 300 - € 400
Startbod
€ 300
55
Koloniale documentenkist met zilveren beslag
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
56
Antieke mahoniehouten empire trumeau met marmeren blad
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
57
Egelse gefineerde ladenkast
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
58
Klepsecretaire met bessing beslag
€ 200 - € 300
Startbod
€ 10
60
Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
61
Lladro beeld, 'Spring's new arrivals'
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
62
Lladro beeld, 'Nude with Rose'
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
63
Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres
€ 200 - € 300
Startbod
€ 200
64
Twee Juliana vazen, Rozenburg
€ 350 - € 450
Startbod
€ 200
65
Drie Indonesische krissen
€ 300 - € 400
Startbod
€ 120
66
Friese staartklok met dubbele kap
€ 200 - € 250
Startbod
€ 180
67
Bronzen sterrenkijker
€ 200 - € 300
Startbod
€ 120
Eerste
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
Volgende
Laatste