Veiling Januari 2024

57
Egelse gefineerde ladenkast € 200 - € 300
Startbod € 200
58
Klepsecretaire met bessing beslag € 200 - € 300
Startbod € 200
60
Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan € 200 - € 300
Startbod € 200
61
Lladro beeld, 'Spring's new arrivals' € 200 - € 300
Startbod € 200
62
Lladro beeld, 'Nude with Rose' € 200 - € 300
Startbod € 200
63
Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres € 200 - € 300
Startbod € 200
64
Twee Juliana vazen, Rozenburg € 350 - € 450
Startbod € 200
65
Drie Indonesische krissen € 300 - € 400
Startbod € 200
66
Friese staartklok met dubbele kap € 200 - € 250
Startbod € 200
67
Bronzen sterrenkijker € 200 - € 300
Startbod € 120
68
Tapijt € 300 - € 400
Startbod € 300
69
Drie plafondventilatoren € 200 - € 300
Startbod € 200
70
Kristallen plafondlamp € 200 - € 300
Startbod € 200
71
Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel € 160 - € 200
Startbod € 160
72
Nederlands marine onderofficierssabel € 200 - € 300
Startbod € 160
73
Nederlandse sabel € 200 - € 300
Startbod € 160
74
Twee Rozenburg vazen € 200 - € 300
Startbod € 200
75
Franse elektrische Brillié wandklok € 150 - € 200
Startbod € 150
77
Aardewerken bakvorm, 19e eeuw € 100 - € 150
Startbod € 100
78
Zesdelig tegeltableau € 150 - € 250
Startbod € 150
85
Marinesabel € 150 - € 250
Startbod € 150
86
Zwarte wereldbol € 150 - € 250
Startbod € 150
87
Reliëfplaquette, Bing & Grondahl € 200 - € 300
Startbod € 200