Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden florale decoratie en opengewerkte rand
Liquid error: internal: € 1100
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Famille Rose decor
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Lot van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte borden met decor van papegaaien.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een antiek 19e eeuws Chinees dubbelzwaard (shuang jian) met geribd houten heft en bronzen gegraveerd beslag, in schede van bewerkt roggehuid.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 300
Meer informatie en bieden
Een 17e eeuws Chinees kraakporseleinen bord, Wanli periode, blauw-wit versierd met lotusmotief op de rand en sprinkhaan en vlinder op het plat.
Liquid error: internal: € 280
Meer informatie en bieden
Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde balustervormige dekselpot. Floraal decor met vogels in een medaillon. Gemerkt met vierkaraktermerk, 19e eeuws.
Liquid error: internal: € 400
Meer informatie en bieden
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met ijzerrood decor van Boeddhistische leeuwen. Op de achterzijde Chinese tekens.
Liquid error: internal: € 500
Meer informatie en bieden
Chinese kom, Qingbai of Ding-ware, 11e/12e eeuw, gelobd en met florale motieven aan binnenzijde.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 160
Meer informatie en bieden
Lot van twee Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit floraal decor. Kangxi periode (1661-1722).
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een 18e eeuws Imari scheerbekken, met decor van een lijs en een bloemenvaas op een kar.
Liquid error: internal: € 1700
Meer informatie en bieden
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor
Liquid error: internal: € 220
Meer informatie en bieden
Een antiek porseleinen "blanc de Chine" wierookstok houder. In de vorm van een tempelleeuwtje of Shi Shi. 19e eeuws of ouder.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Vaas de Distel. Ontwerp: C.A. Lion Cachet; Gemerkt 'GL18'; ca 1925; Griffioen decor
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een geglazuurd aardewerken vaas, polychroom beschilderd met florale motieven, in Jugendstil stijl. Gemerkt Royal Bonn, Old Dutch. Model 324. Periode 1890-1919.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een vroeg 20e eeuwse Franse Art Nouveau mahoniehouten barometer en thermometer, opengewerkt en met koperbeslag. Toegeschreven aan Gustave Serrurier-Bovy (1858-1910). 54 cm hoog
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 1000
Meer informatie en bieden