Veiling Januari 2024

Chinees imari, 18e eeuw

Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden florale decoratie en opengewerkte rand

Liquid error: internal: € 1100

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen dienschaal

18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Famille Rose decor

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zes Chinees porseleinen borden

Lot van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte borden met decor van papegaaien.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Chinees dubbelzwaard (shuang jian)

Een antiek 19e eeuws Chinees dubbelzwaard (shuang jian) met geribd houten heft en bronzen gegraveerd beslag, in schede van bewerkt roggehuid.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen dekselpot

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Kraakporseleinen bord met sprinkhaan, Wanli

Een 17e eeuws Chinees kraakporseleinen bord, Wanli periode,  blauw-wit versierd met lotusmotief op de rand en sprinkhaan en vlinder op het plat.

Liquid error: internal: € 280

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde dekselpot

Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde balustervormige dekselpot. Floraal decor met vogels in een medaillon. Gemerkt met vierkaraktermerk, 19e eeuws.

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Twee Chinees porseleinen vazen

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met ijzerrood decor van Boeddhistische leeuwen. Op de achterzijde Chinese tekens.

Liquid error: internal: € 500

Meer informatie en bieden

Chinese kom, Qingbai of Ding-ware

Chinese kom, Qingbai of Ding-ware, 11e/12e eeuw, gelobd en met florale motieven aan binnenzijde.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen bierpul

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Twee Japanse porseleinen borden

Liquid error: internal: € 160

Meer informatie en bieden

Twee Chinees porseleinen miniatuurvaasjes

Lot van twee Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit floraal decor. Kangxi periode (1661-1722).

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Imari scheerbekken, 18e eeuw

Een 18e eeuws Imari scheerbekken, met decor van een lijs en een bloemenvaas op een kar.

Liquid error: internal: € 1700

Meer informatie en bieden

Zes Chinees Imari porseleinen kop en schotels

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Porseleinen "blanc de Chine" wierookstok houder

Een antiek porseleinen "blanc de Chine" wierookstok houder. In de vorm van een tempelleeuwtje of Shi Shi. 19e eeuws of ouder.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Vaas de Distel

Vaas de Distel. Ontwerp: C.A. Lion Cachet; Gemerkt 'GL18'; ca 1925; Griffioen decor

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

geglazuurd aardewerken vaas

Een geglazuurd aardewerken vaas, polychroom beschilderd met florale motieven, in Jugendstil stijl. Gemerkt Royal Bonn, Old Dutch. Model 324. Periode 1890-1919.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Art Nouveau barometer, Gustave Serrurier-Bovy

Een vroeg 20e eeuwse Franse Art Nouveau mahoniehouten barometer en thermometer, opengewerkt en met koperbeslag. Toegeschreven aan Gustave Serrurier-Bovy (1858-1910). 54 cm hoog

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Frank Meisler tinnen doos, 20e eeuw

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Gaetona Pesce (La Spezia, 1939) voor Cassina

Liquid error: internal: € 1000

Meer informatie en bieden