Een vroeg 19e eeuws Nederlandse degen, model M1820, met gegraveerd blad, in lederen schede.
Liquid error: internal: € 200
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Een vroeg 19e eeuws Nederlandse degen, model M1820, met gegraveerde initialen ‘A.E.W’ op de handbeschermer. Gemerkt L. Droixhe Amsterdam´.
Liquid error: internal: € 240
Meer informatie en bieden
Een Franse of Belgische mid-19e eeuwse penvuur revolver, gemerkt ‘ELG’.
Liquid error: internal: € 260
Meer informatie en bieden
Een jaren ‘30 Droste servies, bestaande uit chocoladeketel, presenteerblad, acht schoteltjes, tien kopjes en een blik.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Drie 18e eeuwse gebrandschilderde glasfragmenten. Twee met meerminnen met spiegel en kam en één met zeepaard, zeeslang en fenikskop.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Antieke Friese bruidskaraf versierd met etswerk en voorzien van een zilveren stolp.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een grote 20e eeuwse bronzen scheepsbel met klepel
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuws Duits art deco staand horloge, wijzerplaat gemerkt Dufa (= Deutsche Uhrenfabrik).
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Lot van drie mappen, 'Dessins d'apres Rembrandt Harmensz van Rijn', gevuld met fascimilés van Rembrandttekeningen uit verschillende musea.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Antieke 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, voorstelling van jongeman met hoed
Liquid error: internal: € 160
Meer informatie en bieden
Een antieke volkskunst broodkast
Liquid error: internal: € 180
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Groot tapijt (verdere beschrijving volgt)
Liquid error: internal: € 200
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse eikenhouten klepsecretaire met drie laden en kelder.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Grote kristallen plafondlamp (foto volgt)
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een groot Frans 19e eeuws koud beschilderd metalen sculptuur van een edelman op houten sokkel.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Lot van twee microscopen, 19e en begin 20e eeuw. Eén exemplaar gemonteerd op een houten kistje.
Liquid error: internal: € 180
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse Franse tafelpendule met metalen sculptuur van een jongeman en twee pierrots.
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Terracotta vaas met afbeelding van vrouw met kruik. Art Nouveau stijl. Gemerkt R. Aurili.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden