Veiling Januari 2024

Nederlandse degen

Een vroeg 19e eeuws Nederlandse degen, model M1820, met gegraveerd blad, in lederen schede.

Startbod € 160

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Nederlandse degen

Een vroeg 19e eeuws Nederlandse degen, model M1820, met gegraveerde initialen ‘A.E.W’ op de handbeschermer. Gemerkt L. Droixhe Amsterdam´.

Startbod € 160

Meer informatie en bieden

Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver

Een Franse of Belgische mid-19e eeuwse penvuur revolver, gemerkt ‘ELG’.

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Droste servies

Een jaren ‘30 Droste servies, bestaande uit chocoladeketel, presenteerblad, acht schoteltjes, tien kopjes en een blik.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Drie gebrandschilderde glasfragmenten

Drie 18e eeuwse gebrandschilderde glasfragmenten. Twee met meerminnen met spiegel en kam en één met zeepaard, zeeslang en fenikskop.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Friese bruidskaraf

Antieke Friese bruidskaraf versierd met etswerk en voorzien van een zilveren stolp.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Bronzen scheepsbel met klepel

Een grote 20e eeuwse bronzen scheepsbel met klepel

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Duits art deco staand horloge

Een 20e eeuws Duits art deco staand horloge, wijzerplaat gemerkt Dufa (= Deutsche Uhrenfabrik).

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Drie mappen met Rembrandttekeningen

Lot van drie mappen, 'Dessins d'apres Rembrandt Harmensz van Rijn', gevuld met fascimilés van Rembrandttekeningen uit verschillende musea.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Franse vuurvergulde pendule

Antieke 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, voorstelling van jongeman met hoed

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Volkskunst broodkast

Een antieke volkskunst broodkast

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Twee gelegenheidsglazen, Enga & Hannema 1827

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Drie statenbijbels en zes liedboeken, 18e eeuw

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Tapijt

Groot tapijt (verdere beschrijving volgt)

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Eikenhouten klepsecretaire

Een 19e eeuwse eikenhouten klepsecretaire met drie laden en kelder.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Kristallen plafondlamp

Grote kristallen plafondlamp (foto volgt)

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Koud beschilderd metalen sculptuur

Een groot Frans 19e eeuws koud beschilderd metalen sculptuur van een edelman op houten sokkel.

Startbod € 140

Meer informatie en bieden

Twee microscopen

Lot van twee microscopen, 19e en begin 20e eeuw. Eén exemplaar gemonteerd op een houten kistje.

Startbod € 120

Meer informatie en bieden

Franse tafelpendule, 19e eeuw

Een 19e eeuwse Franse tafelpendule met metalen sculptuur van een jongeman en twee pierrots.

Startbod € 120

Meer informatie en bieden

Terracotta vaas in Art Nouveau stijl; R. Aurili

Terracotta vaas met afbeelding van vrouw met kruik. Art Nouveau stijl. Gemerkt R. Aurili.

Startbod € 120

Meer informatie en bieden