Een Fries kerfsnee aardewerken spreukschotel met in reliëf opschrift ‘Vreest God Eert de Koningin’ en afbeelding van alziend oog en kroon. Ca. 1900
Liquid error: internal
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 340
Meer informatie en bieden
Gepatineerd bronzen sculptuur, vogel. Gesigneerd Edmund Gomanski (Stettin 1854 - Berlijn 1930), uitvoering Lauchhammer Bildguss, ca. 1920.
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Lot van twaalf Japanse 19e eeuwse porseleinen borden. Polychroom beschilderd en gemerkt met een Japans geluksteken. Op de achterzijde gemerkt met een zeskaraktermerk.
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Bronzen sculptuur, gnoe/buffel. Ges. G. Schroder. Duitsland, ca. 1920
Liquid error: internal: € 170
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
19e eeuws borduurwerk, voorstelling van een driemaster onder Nederlandse vlag. Zogenaamde ‘Sailors woolwork’.
Liquid error: internal: € 180
Meer informatie en bieden
Een 18e eeuws Delts aardewerken polychroom koudbeschilderd sculptuur van een koe met bloemenkrans.
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Set van twee rode boheems kristallen coupes met gouden rand en acht kristallen pegels
Liquid error: internal: € 30
Meer informatie en bieden
Een antiek Frans eind 19e eeuws roze opaline kaststel. Twee kastvazen met florale beschildering en twee coupes met daaraan kristallen pegels.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Grote strandstoel, 20e eeuws.
Liquid error: internal: € 190
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuwse tribale bronzen enkelarmband, zgn. “kpere” of “Nga Ngbli”, Baule, Ivoorkust.
Liquid error: internal: € 55
Meer informatie en bieden
Een bronzen beeld van een staande gekroonde Boeddha
Liquid error: internal: € 130
Meer informatie en bieden
Lot divers Chinees porselein, blauw-wit, waaronder twee 18e eeuwse kommen en een diep bord (20 cm), begin 19e eeuw
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Lot divers 18e eeuws porselein: een famille rose pattipan, twee koppen en drie schotels met Amsterdams Bont decor. Met daarbij vier kop en schotels met melk en bloed decor
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Lot van zes Japans losse lakwerk tafeltjes, stapelbaar tot etagere/hoekkastje. Goudbeschilderd floraal decor met vogels en insecten. Eind 19e eeuws.
Liquid error: internal: € 190
Meer informatie en bieden
Een lot divers Chinees porselein, waaronder een 17e eeuws Swatow schoteltje, doorsnede 15 cm, twee blauw-witte miniatuurvaasjes, een 19e eeuwse rijstkom en een kastvaas met drakendecor.
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte koppen met vier schotels, versierd met landschapsdecor. Kangxi periode (1661-1722).
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuws Kantonees Famille verte bord met voorstelling van diverse figuren. De rand floraal gedecoreerd met figuren in medaillons. Ongemerkt.
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Lot van vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Twee kopjes met bijpassend decor.
Liquid error: internal: € 280
Meer informatie en bieden