Veiling Januari 2024

Fries kerfsnee aardewerken spreukschotel

Een Fries kerfsnee aardewerken spreukschotel met in reliëf opschrift ‘Vreest God Eert de Koningin’ en afbeelding van alziend oog en kroon. Ca. 1900

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Twee tegeltableaus

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Gepatineerd bronzen sculptuur; Edmund Gomanski

Gepatineerd bronzen sculptuur, vogel. Gesigneerd Edmund Gomanski (Stettin 1854 - Berlijn 1930), uitvoering Lauchhammer Bildguss, ca. 1920.

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Twaalf Japanse porseleinen borden

Lot van twaalf Japanse 19e eeuwse porseleinen borden. Polychroom beschilderd en gemerkt met een Japans  geluksteken. Op de achterzijde gemerkt met een zeskaraktermerk.

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Bronzen gnoe, G. Schroder

Bronzen sculptuur, gnoe/buffel. Ges. G. Schroder. Duitsland, ca. 1920

Liquid error: internal: € 170

Meer informatie en bieden

Frans aardewerken chocoladekannetje, 19e eeuw

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Sailor's woolwork, 19e eeuw

19e eeuws borduurwerk, voorstelling van een driemaster onder Nederlandse vlag. Zogenaamde ‘Sailors woolwork’.

Liquid error: internal: € 180

Meer informatie en bieden

Delfts aardewerken koe, 18e eeuw

Een 18e eeuws Delts aardewerken polychroom koudbeschilderd sculptuur van een koe met bloemenkrans.

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Twee boheems kristallen coupes

Set van twee rode boheems kristallen coupes met gouden rand en acht kristallen pegels

Liquid error: internal: € 30

Meer informatie en bieden

Frans roze opaline kaststel

Een antiek Frans eind 19e eeuws roze opaline kaststel. Twee kastvazen met florale beschildering en twee coupes met daaraan kristallen pegels.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Grote strandstoel

Grote strandstoel, 20e eeuws.

Liquid error: internal: € 190

Meer informatie en bieden

Tribale bronzen enkelarmband,

Een 20e eeuwse tribale bronzen enkelarmband, zgn. “kpere” of “Nga Ngbli”, Baule, Ivoorkust.

Liquid error: internal: € 55

Meer informatie en bieden

Bronzen Boeddha beeld

Een bronzen beeld van een staande gekroonde Boeddha

Liquid error: internal: € 130

Meer informatie en bieden

Divers Chinees porselein

Lot divers Chinees porselein, blauw-wit, waaronder twee 18e eeuwse kommen en een diep bord (20 cm), begin 19e eeuw

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Divers 18e eeuws porselein

Lot divers 18e eeuws porselein: een famille rose pattipan, twee koppen en drie schotels met Amsterdams Bont decor. Met daarbij vier kop en schotels met melk en bloed decor

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Zes Japans losse lakwerk tafeltjes

Lot van zes Japans losse lakwerk tafeltjes, stapelbaar tot etagere/hoekkastje. Goudbeschilderd floraal decor met vogels en insecten. Eind 19e eeuws.

Liquid error: internal: € 190

Meer informatie en bieden

Divers Chinees porselein, 17e t/m 19e eeuw

Een lot divers Chinees porselein, waaronder een 17e eeuws Swatow schoteltje, doorsnede 15 cm, twee blauw-witte miniatuurvaasjes, een 19e eeuwse rijstkom en een kastvaas met drakendecor.

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Drie Chinees porseleinen Famille Verte koppen met vier schotels

Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte koppen met vier schotels, versierd met landschapsdecor. Kangxi periode (1661-1722).

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Famille verte bord, 19e eeuw

Een 19e eeuws Kantonees Famille verte bord met voorstelling van diverse figuren. De rand floraal gedecoreerd met figuren in medaillons. Ongemerkt.

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels

Lot van vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Twee kopjes met bijpassend decor.

Liquid error: internal: € 280

Meer informatie en bieden