Veiling Januari 2024

Porseleinen tegel, plateelbakkerij Zuid-Holland

Startbod € 200

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Tegeltableau; Rozenburg Den Haag

Beschilderde tegel in lijst van Rozenburg Den Haag. Huis aan het water. F.R. du Chattel.

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Tegeltableau, Rozenburg door G.J. Sijthoff

Tegeltableau van Rozenburg Den Haag. Zeilschepen op zee. Gesigneerd door G.J. Sijthoff. Naar Mesdag

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Vorderzappler tafelklok, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Duitse tafelklok, Vorderzappler, met spillegang.

Startbod € 500

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur

Bronzen sculptuur van een dame met twee geitjes op marmeren voet.

Startbod € 450

Meer informatie en bieden

Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943)

Startbod € 400

Meer informatie en bieden

Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw

Startbod € 400

Meer informatie en bieden

Schedel

Schedel met onderkaak van jonge man. Vermoedelijk ca. 1800.

Startbod € 350

Meer informatie en bieden

Yamaha Clavinova, met pianokruk

Een Yamaha Clavinova, model CLP-860. Met pianokruk van Discacciati Erminio & Figlio.

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek en twee siervazen

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Messing tempelbel

Messing tempelbel versierd met decor van een draak.

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies

Een 18-eeuwse Italiaanse walnoothouten gestoken plaquette met voorstelling van Abrahams offer. Provenance: The Decorative Arts Sale, 2 en 3 oktober 2012, Christie’s Amsterdam, lot 667

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Engels staand horloge, 18e eeuw

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Bwoom masker, Kuba (Congo)

Een groot 20e eeuws Afrikaans masker, versierd met kralen en schelpen. Kuba (Congo), zogenaamd Bwoom masker

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Roos onder stolp, Lladro

Lladro beeld, roos onder glazen stolp, op houten basement. Limited edition, Nr. 95

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori

Een grote 19e eeuwse gepatineerd bronzen sculptuur/okimono van een tijger. Met glazen ogen, aan de onderzijde gesigneerd Mitsumoto Omori. Japans, Meiji periode (1868-1912).

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Duits jachtmes, 18e eeuw

Een 18e eeuws Duits jachtmes. Houten greep, bronzen montuur. Met graveerwerk en tekst ‘Vivat pandur’ op het lemmet.

Startbod € 320

Meer informatie en bieden

Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Fries kerfsnede documentenkistje. Aan alle zijden fraai gestoken, met gezichtjes als pootjes.

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Bronzen beeld

Een 19e eeuws bronzen beeld, vrouw op paard met jachthond. Op het basement gemerkt met monogram en gesigneerd ‘F. Charnod Fondeur 1855 Montrouge pres Paris’.

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

18e eeuws boek, 'Pomologie', Johann Hermann Knoop

Een 18e eeuws boek, 'Pomologie of Kennisse der Vrugten en Bezonder van de Appels en Peeren' door Johann Hermann Knoop. Het boek bestaat uit drie verschillende delen:

Beschryvingen en af...

Startbod € 300

Meer informatie en bieden