Veiling Januari 2024

Twee Chinees porseleinen dekselpotten

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met ijzerrood decor van Boeddhistische leeuwen. Op de achterzijde Chinese tekens.

Liquid error: internal: € 100

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Acht Chinees porselein schotels; dekseldoos en speksteen sculptuur

Lot divers Chinees: lot van acht Chinees porselein schotels, 18e en 19e eeuws. Met daarbij een 19e eeuwse dekseldoos en een 20e eeuws speksteen sculptuur van een kind op de rug van een os.

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen blauw-witte theepot

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte theepot met landschapsdecor. Yongzheng periode (1722-1735). Met haarlijn

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Zeven Chinees blauw-witte borden, een roomschaaltje en een grote schaal

Lot van zeven 18e eeuwse Chinees blauw-witte borden, een roomschaaltje en een grote schaal.

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Twee Chinese pijpvaasjes

Twee 18e eeuwse Chinees blauw-wit gedecoreerde pijpvaasjes met decor van draak in de wolken.

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Chinees Imari bord

Een antieke 18e eeuws Chinees Imari bord. Decor van twee figuren op het plat, waarvan één in een wilg. De rand versierd met medaillons met beschildering van spelende kinderen.

Liquid error: internal: € 40

Meer informatie en bieden

Japanse kraantjeskan

Een antieke 18e/19e eeuwse Japans Imari kraantjeskan.

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Twee Chinese vazen

Lot van twee eind 19e eeuwse of vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen balustervormige vazen met floraal Famille rose decor.

Liquid error: internal: € 50

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen vaas

Een grote 19e eeuwse Chinees porseleinen balustervormige vaas met decor van figuren bij een uitgerolde scroll. Op de achterzijde Chinese tekens.

Liquid error: internal: € 40

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen gemberpot

Een laat 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van lijzen en een zotje in een tuin. Op de achterkant beschilderd met Chinese tekens. Aan de onderkant gemerkt met zegelmerk.

Liquid error: internal: € 45

Meer informatie en bieden

Drie Chinese gemberpotten, 19e eeuw

Liquid error: internal: € 70

Meer informatie en bieden

Divers Chinees porselein

Lot divers 18e en 19e eeuws Chinees porselein, waaronder een Kangxi kastvaas en enkele miniatuurvaasjes. Met daarbij een 18e eeuwse Delfts aardewerken theebus

Liquid error: internal: € 380

Meer informatie en bieden

Twee Chinees porseleinen Qianlong borden

Lot van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Qianlong borden: één met blauw-wit decor van kostbaarheden en één met florale Famille Rose beschildering van bloemen.

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Chinees porseleinen vleesschaal

Een grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met blauw-wit decor van bloemen, insecten en kostbaarheden. Qianlong periode (1735-1796).

Liquid error: internal: € 90

Meer informatie en bieden

Vier Chinees porseleinen borden

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met voorstelling van twee vogels op een rots. De rand versierd met vier medaillons.

Liquid error: internal: € 130

Meer informatie en bieden

Divers Chinees porselein

Lot divers Chinees porselein, waaronder twee Amsterdam Bont kommen met landschapsdecor en een Republiek vaas -

Liquid error: internal: € 120

Meer informatie en bieden

Twee Famille rose beschilderde borden

Twee Famille rose beschilderde borden met haantjesdecor. China, Kangxi periode ca. 1700.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zes Famille Rose beschilderde kop en schotels

Zes Famille Rose beschilderde kop en schotels met haantjesdecor. China, Kangxi periode ca. 1700

Liquid error: internal: € 2000

Meer informatie en bieden

Kangxi porseleinen schotel

Een 17e eeuws Kangxi porseleinen schotel, met voorstelling van Guo Ziyi die zonder wapens op de vijand afloopt. Gemerkt met zeskaraktermerk. Kangxi periode, ca. 1680

Liquid error: internal: € 4600

Meer informatie en bieden

Famille rose polychroom beschilderde bloempot

Een 19e eeuwse famille rose polychroom beschilderde bloempot

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden