Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met ijzerrood decor van Boeddhistische leeuwen. Op de achterzijde Chinese tekens.
Liquid error: internal: € 100
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Lot divers Chinees: lot van acht Chinees porselein schotels, 18e en 19e eeuws. Met daarbij een 19e eeuwse dekseldoos en een 20e eeuws speksteen sculptuur van een kind op de rug van een os.
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Een 18e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte theepot met landschapsdecor. Yongzheng periode (1722-1735). Met haarlijn
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Lot van zeven 18e eeuwse Chinees blauw-witte borden, een roomschaaltje en een grote schaal.
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Twee 18e eeuwse Chinees blauw-wit gedecoreerde pijpvaasjes met decor van draak in de wolken.
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Een antieke 18e eeuws Chinees Imari bord. Decor van twee figuren op het plat, waarvan één in een wilg. De rand versierd met medaillons met beschildering van spelende kinderen.
Liquid error: internal: € 40
Meer informatie en bieden
Een antieke 18e/19e eeuwse Japans Imari kraantjeskan.
Liquid error: internal: € 340
Meer informatie en bieden
Lot van twee eind 19e eeuwse of vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen balustervormige vazen met floraal Famille rose decor.
Liquid error: internal: € 50
Meer informatie en bieden
Een grote 19e eeuwse Chinees porseleinen balustervormige vaas met decor van figuren bij een uitgerolde scroll. Op de achterzijde Chinese tekens.
Liquid error: internal: € 40
Meer informatie en bieden
Een laat 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van lijzen en een zotje in een tuin. Op de achterkant beschilderd met Chinese tekens. Aan de onderkant gemerkt met zegelmerk.
Liquid error: internal: € 45
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 70
Meer informatie en bieden
Lot divers 18e en 19e eeuws Chinees porselein, waaronder een Kangxi kastvaas en enkele miniatuurvaasjes. Met daarbij een 18e eeuwse Delfts aardewerken theebus
Liquid error: internal: € 380
Meer informatie en bieden
Lot van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Qianlong borden: één met blauw-wit decor van kostbaarheden en één met florale Famille Rose beschildering van bloemen.
Liquid error: internal: € 220
Meer informatie en bieden
Een grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met blauw-wit decor van bloemen, insecten en kostbaarheden. Qianlong periode (1735-1796).
Liquid error: internal: € 90
Meer informatie en bieden
Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met voorstelling van twee vogels op een rots. De rand versierd met vier medaillons.
Liquid error: internal: € 130
Meer informatie en bieden
Lot divers Chinees porselein, waaronder twee Amsterdam Bont kommen met landschapsdecor en een Republiek vaas -
Liquid error: internal: € 120
Meer informatie en bieden
Twee Famille rose beschilderde borden met haantjesdecor. China, Kangxi periode ca. 1700.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Zes Famille Rose beschilderde kop en schotels met haantjesdecor. China, Kangxi periode ca. 1700
Liquid error: internal: € 2000
Meer informatie en bieden
Een 17e eeuws Kangxi porseleinen schotel, met voorstelling van Guo Ziyi die zonder wapens op de vijand afloopt. Gemerkt met zeskaraktermerk. Kangxi periode, ca. 1680
Liquid error: internal: € 4600
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse famille rose polychroom beschilderde bloempot
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden