Veiling Januari 2024

Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl

Lot van twee antieke rijkgestoken walnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl, eind 19e eeuws.

Liquid error: internal: € 320

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905

Glansplatelen tweeorenvaas met decor van bloemen en vlinders, gemerkt Rozenburg Den Haag, productienummer 321 en kroontje, jaarletter voor 1905

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Menselijke schedel

Antieke menselijke schedel met onderkaak, 19e eeuws of ouder

Liquid error: internal: € 340

Meer informatie en bieden

Gendarmerie- of Marechausee vuursteenpistool, 19e eeuw

Een vroeg 19e eeuws Gendarmerie of Marechausee vuursteenpistool, model M1801, met messing beslag. Onduidelijk gemerkt.

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Met zilver ingelegd vuursteenpistool

Een met zilver ingelegd vuursteenpistool, vermoedelijk Belgisch, Luik, 18 eeuws.

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden

Pubclock

Grote ronde elektrisch ingerichte pubklok met emaille wijzerplaat. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Liquid error: internal: € 260

Meer informatie en bieden

Glas-in-lood plafonniere

Grote glas-in-lood plafonniere

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Perzisch tapijt

Groot Perzisch tapijt

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Koloniale documentenkist met zilveren beslag

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Antieke mahoniehouten empire trumeau met marmeren blad

Een antieke mahoniehouten empire trumeau, ca. 1810, met marmeren blad.

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Egelse gefineerde ladenkast

Een 19e eeuwse Engelse gefineerde ladenkast met vijf laden en koperen beslag.

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Klepsecretaire met bessing beslag

Een 19e eeuws Indonesische klepsecretaire met messing beslag, op klauwpoten.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan

Een 19e eeuwse cremekleurig aardewerken ton op onderstel, met tinnen kraan. Deksel bekroond met slapend hondje. Gemerkt met wapen en initialen ‘ISS’.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Lladro beeld, 'Spring's new arrivals'

Liquid error: internal: € 220

Meer informatie en bieden

Lladro beeld, 'Nude with Rose'

Lladro beeld, meisje/baadster met roos in de hand, getiteld 'Nude with rose'. Referentienummer 3517. Beeldhouwer Salvador Debón. In 2005 uit productie genomen

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres

Liquid error: internal: € 1200

Meer informatie en bieden

Twee Juliana vazen, Rozenburg

Twee vroeg 20e eeuwse porseleinen vazen, polychroom beschilderd met decor van vogels. Aan de onderzijde gesigneerd Rozenburg, Den Haag. Zogenaamde Juliana vazen. Model 313.

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Drie Indonesische krissen

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Friese staartklok met dubbele kap

Friese staartklok met dubbele kap. Wijzerplaat versierd met maan- en datumaanduiding en de vier jaargetijden.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Bronzen sterrenkijker

Een 20e eeuwse bronzen sterrenkijker, gemerkt Stanley London, op houten statief met bronzen montuur.

Liquid error: internal: € 190

Meer informatie en bieden