Lot van twee antieke rijkgestoken walnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl, eind 19e eeuws.
Liquid error: internal: € 320
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Glansplatelen tweeorenvaas met decor van bloemen en vlinders, gemerkt Rozenburg Den Haag, productienummer 321 en kroontje, jaarletter voor 1905
Liquid error: internal: € 300
Meer informatie en bieden
Antieke menselijke schedel met onderkaak, 19e eeuws of ouder
Liquid error: internal: € 340
Meer informatie en bieden
Een vroeg 19e eeuws Gendarmerie of Marechausee vuursteenpistool, model M1801, met messing beslag. Onduidelijk gemerkt.
Liquid error: internal: € 300
Meer informatie en bieden
Een met zilver ingelegd vuursteenpistool, vermoedelijk Belgisch, Luik, 18 eeuws.
Liquid error: internal: € 240
Meer informatie en bieden
Grote ronde elektrisch ingerichte pubklok met emaille wijzerplaat. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.
Liquid error: internal: € 260
Meer informatie en bieden
Grote glas-in-lood plafonniere
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Groot Perzisch tapijt
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Een antieke mahoniehouten empire trumeau, ca. 1810, met marmeren blad.
Liquid error: internal: € 200
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse Engelse gefineerde ladenkast met vijf laden en koperen beslag.
Liquid error: internal: € 200
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuws Indonesische klepsecretaire met messing beslag, op klauwpoten.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse cremekleurig aardewerken ton op onderstel, met tinnen kraan. Deksel bekroond met slapend hondje. Gemerkt met wapen en initialen ‘ISS’.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 220
Meer informatie en bieden
Lladro beeld, meisje/baadster met roos in de hand, getiteld 'Nude with rose'. Referentienummer 3517. Beeldhouwer Salvador Debón. In 2005 uit productie genomen
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 1200
Meer informatie en bieden
Twee vroeg 20e eeuwse porseleinen vazen, polychroom beschilderd met decor van vogels. Aan de onderzijde gesigneerd Rozenburg, Den Haag. Zogenaamde Juliana vazen. Model 313.
Liquid error: internal: € 400
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Friese staartklok met dubbele kap. Wijzerplaat versierd met maan- en datumaanduiding en de vier jaargetijden.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuwse bronzen sterrenkijker, gemerkt Stanley London, op houten statief met bronzen montuur.
Liquid error: internal: € 190
Meer informatie en bieden