Veiling Januari 2024

Tapijt

Tapijt 3

Startbod € 300

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Drie plafondventilatoren

Drie stuks elektrisch aangedreven 20e eeuws plafondventilatoren met houten bladen en ijzeren monturen. Met daarbij een aandrijfmotor. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Kristallen plafondlamp

Grote kristallen kroonluchter

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel

Een 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel met acht laden en spiegel

Startbod € 160

Meer informatie en bieden

Nederlands marine onderofficierssabel

Een 19e eeuws Nederlandse marine onderofficierssabel, model M1843. Gemerkt op het lemmet WK&C (= Weyersberg & Kirschbaum – Solingen).

Startbod € 160

Meer informatie en bieden

Nederlandse sabel

Startbod € 160

Meer informatie en bieden

Twee Rozenburg vazen

Een set platelen vazen met deksels, gemerkt Rozenburg Den Haag. Voorstelling van pauwen en bloemen. gemerkt met blindmerk en werkordernummer 375

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Franse elektrische Brillié wandklok

Een 20e eeuwse Franse elektrische Brillié wandklok met marmeren achterplaat, ca. 1920. Werkt door een aan- en uitschakelende elektromagneet.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

drierijig granaten collier aan veertien karaats geelgouden filigrain bewerkt slot en haarwerkje

Een 19e -eeuws drierijig granaten collier aan veertien karaats geelgouden filigrain bewerkt slot en haarwerkje.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Aardewerken bakvorm, 19e eeuw

Een 19e eeuwse aardewerken bakvorm

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Zesdelig tegeltableau

Zesdelig tegeltableau met afbeelding van vrouw met kind in de duinen kijkend naar de woeste zee.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Marinesabel

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Zwarte wereldbol

Een 20e eeuwse zwarte wereldbol, op houten voet. Gemerkt ‘Philips’ Slate surface globe, George Philip & Son Ltd

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Reliëfplaquette, Bing & Grondahl

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Japans Hirado bruin- en groengeglazuurd aardewerken sculptuur

Een antiek 19e eeuws Japans Hirado bruin- en groengeglazuurd aardewerken sculptuur, voorstelling van een Sambaso danser met suzu bellen en een waaier achter zijn rug.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Twee kristallen huwelijksglazen, 1806

Lot van twee antieke kristallen huwelijksglazen. Met radgravure van initialen (‘K.O.S. M.A.G’), florale motieven, een kroontje en datering 1806.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Wit marmeren sculptuur

Wit marmeren sculptuur van een roofvogel met glazen ogen, ca. 1920.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur; V.E. Torf

Bronzen sculptuur, voorstelling van een mijnwerker, op marmeren sokkel. Gesigneerd op het basement V.E. Torf

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur; M. Faehnrich

Bronzen sculptuur, muzikant met hoed, op marmeren sokkel. Ges. M. Faehnrich en gedateerd feb. 1909.

Startbod € 150

Meer informatie en bieden

Grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel

Een 20e eeuws groot grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel

Startbod € 150

Meer informatie en bieden