Veiling Januari 2024

Tapijt

Tapijt 3

Liquid error: internal

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Drie plafondventilatoren

Drie stuks elektrisch aangedreven 20e eeuws plafondventilatoren met houten bladen en ijzeren monturen. Met daarbij een aandrijfmotor. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden

Kristallen plafondlamp

Grote kristallen kroonluchter

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel

Een 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel met acht laden en spiegel

Liquid error: internal: € 140

Meer informatie en bieden

Nederlands marine onderofficierssabel

Een 19e eeuws Nederlandse marine onderofficierssabel, model M1843. Gemerkt op het lemmet WK&C (= Weyersberg & Kirschbaum – Solingen).

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

Nederlandse sabel

Liquid error: internal: € 260

Meer informatie en bieden

Twee Rozenburg vazen

Een set platelen vazen met deksels, gemerkt Rozenburg Den Haag. Voorstelling van pauwen en bloemen. gemerkt met blindmerk en werkordernummer 375

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Franse elektrische Brillié wandklok

Een 20e eeuwse Franse elektrische Brillié wandklok met marmeren achterplaat, ca. 1920. Werkt door een aan- en uitschakelende elektromagneet.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

drierijig granaten collier aan veertien karaats geelgouden filigrain bewerkt slot en haarwerkje

Een 19e -eeuws drierijig granaten collier aan veertien karaats geelgouden filigrain bewerkt slot en haarwerkje.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Aardewerken bakvorm, 19e eeuw

Een 19e eeuwse aardewerken bakvorm

Liquid error: internal: € 100

Meer informatie en bieden

Zesdelig tegeltableau

Zesdelig tegeltableau met afbeelding van vrouw met kind in de duinen kijkend naar de woeste zee.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Marinesabel

Liquid error: internal: € 160

Meer informatie en bieden

Zwarte wereldbol

Een 20e eeuwse zwarte wereldbol, op houten voet. Gemerkt ‘Philips’ Slate surface globe, George Philip & Son Ltd

Liquid error: internal: € 170

Meer informatie en bieden

Reliëfplaquette, Bing & Grondahl

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Japans Hirado bruin- en groengeglazuurd aardewerken sculptuur

Een antiek 19e eeuws Japans Hirado bruin- en groengeglazuurd aardewerken sculptuur, voorstelling van een Sambaso danser met suzu bellen en een waaier achter zijn rug.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Twee kristallen huwelijksglazen, 1806

Lot van twee antieke kristallen huwelijksglazen. Met radgravure van initialen (‘K.O.S. M.A.G’), florale motieven, een kroontje en datering 1806.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Wit marmeren sculptuur

Wit marmeren sculptuur van een roofvogel met glazen ogen, ca. 1920.

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur; V.E. Torf

Bronzen sculptuur, voorstelling van een mijnwerker, op marmeren sokkel. Gesigneerd op het basement V.E. Torf

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur; M. Faehnrich

Bronzen sculptuur, muzikant met hoed, op marmeren sokkel. Ges. M. Faehnrich en gedateerd feb. 1909.

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden

Grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel

Een 20e eeuws groot grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel

Liquid error: internal: € 150

Meer informatie en bieden