Tapijt 3
Liquid error: internal
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Drie stuks elektrisch aangedreven 20e eeuws plafondventilatoren met houten bladen en ijzeren monturen. Met daarbij een aandrijfmotor. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.
Liquid error: internal: € 240
Meer informatie en bieden
Grote kristallen kroonluchter
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten toiletmeubel met acht laden en spiegel
Liquid error: internal: € 140
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuws Nederlandse marine onderofficierssabel, model M1843. Gemerkt op het lemmet WK&C (= Weyersberg & Kirschbaum – Solingen).
Liquid error: internal: € 300
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 260
Meer informatie en bieden
Een set platelen vazen met deksels, gemerkt Rozenburg Den Haag. Voorstelling van pauwen en bloemen. gemerkt met blindmerk en werkordernummer 375
Liquid error: internal: € 200
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuwse Franse elektrische Brillié wandklok met marmeren achterplaat, ca. 1920. Werkt door een aan- en uitschakelende elektromagneet.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een 19e -eeuws drierijig granaten collier aan veertien karaats geelgouden filigrain bewerkt slot en haarwerkje.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse aardewerken bakvorm
Liquid error: internal: € 100
Meer informatie en bieden
Zesdelig tegeltableau met afbeelding van vrouw met kind in de duinen kijkend naar de woeste zee.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 160
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuwse zwarte wereldbol, op houten voet. Gemerkt ‘Philips’ Slate surface globe, George Philip & Son Ltd
Liquid error: internal: € 170
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een antiek 19e eeuws Japans Hirado bruin- en groengeglazuurd aardewerken sculptuur, voorstelling van een Sambaso danser met suzu bellen en een waaier achter zijn rug.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Lot van twee antieke kristallen huwelijksglazen. Met radgravure van initialen (‘K.O.S. M.A.G’), florale motieven, een kroontje en datering 1806.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Wit marmeren sculptuur van een roofvogel met glazen ogen, ca. 1920.
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Bronzen sculptuur, voorstelling van een mijnwerker, op marmeren sokkel. Gesigneerd op het basement V.E. Torf
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Bronzen sculptuur, muzikant met hoed, op marmeren sokkel. Ges. M. Faehnrich en gedateerd feb. 1909.
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuws groot grenenhouten hobbelpaard met lederen zadel
Liquid error: internal: € 150
Meer informatie en bieden